Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Przez cały listopad, w pallotyńskich kościołach w Polsce są codziennie sprawowane 24 Msze św. zbiorowe w intencji poleconych nam zmarłych. Jedna z tych Mszy św. jest sprawowana w naszym kościele, codziennie o godz. 1800. W intencji zmarłych codziennie o godz. 1730 odmawiamy również różaniec. Kartki na intencje wyłożone są na stoliku przy drzwiach. Wypełnione kartki z intencjami i ofiary składamy w zakrystii.
  2. W czwartek zapraszamy na modlitwy wstawiennicze o łaskę uzdrowienia duchowego i fizycznego. Modlitwy rozpoczną się Mszą św. o godz. 1800.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  4. Powiat otwocki i Parafia Św. Wincentego à Paulo zapraszają w przyszłą niedzielę na Przegląd Chórów Powiatu Otwockiego. Początek o godz. 1600.
  5. W przyszła niedzielę pani Małgorzata Smolak z Ośrodka Rehabilitacji Trędowatych Jeevodaya  w Indiach będzie rozprowadzała kalendarze na rok 2020. Złożone ofiary będą przeznaczone na bieżące potrzeby ośrodka.
  6. Również w przyszła niedzielę o godz. 1430 w Warszawie, w auli Biblioteki Rolniczej (obok kościoła św. Anny) odbędzie się akademia pod hasłem: „Z Chrystusem Królem – polska niepodległa”. W programie występ orkiestry, chóru i solistów. Szczegóły na plakacie.
  7. Wszystkim Gościom, Sympatykom kościoła i Parafianom życzymy wielu łask Bożych na niedzielny wypoczynek i trudy pracy nowego tygodnia. Szczęść Boże!